Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 26. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Prehľad výjazdov príslušníkov HaZZ Trnavského kraja k udalostiam v 28. týždni roku 2013

KR HaZZ Trnava |MM| Príslušníci HaZZ Trnavského kraja v uplynulom 28. týždni roku 2013 (v období od 08.07.2013 7:00 hod. do 15.07.2013 7:00 hod.) absolvovali celkom 74 výjazdov k udalostiam, čo je o 23 udalostí viac, ako v predchádzajúcom 27. týždni. Z tohto počtu bolo najviac, a síce 41 výjazdov uskutočnených k požiarom, 18 výjazdov vykonali príslušníci HaZZ v uplynulom týždni k dopravným nehodám a 13-krát zasahovali pri technických zásahoch. Okrem uvedených udalostí sa vyskytli aj 2 ekologické zásahy. Pri týchto udalostiach boli usmrtené 2 osoby, z toho 1 osoba pri dopravnej nehode cestného valca v katastri obce Matúškovo (okres Galanta) dňa 9.7.2013 a 1 osoba pri technickom zásahu – vyťahovaní utopenej osoby v prívodnom kanáli do Dunaja na úrovni miestnej časti Šamorína - Mliečno (okres Dunajská Streda) dňa 13.7.2013.Zranených bolo spolu 9 osôb, z toho 6 osôb pri dopravných nehodách a 3 osoby pri technických zásahoch. V uplynulom týždni príslušníci HaZZ Trnavského kraja zachránili pri udalostiach celkom 15 osôb, z toho 9 osôb pri dopravných nehodách a 6 osôb pri technických zásahoch.

 

                           Okres

Dunajská Streda

Galanta

Hlohovec

Piešťany

Senica

Skalica

Trnava

celý

kraj

 Druh udalosti

 Požiare

10

5

8

3

1

2

12

41

 Dopravné nehody

 

2

1

2

5

3

5

18

 Technické zásahy

4

 

 

1

6

 

2

13

 Ekologické zásahy

 

 

 

1

1

 

 

2

 Cvičenia

 

 

 

 

 

 

 

0

 Celkom

14

7

9

7

13

5

19

74

 

Najviac zásahov v uplynulom 28. týždni roku 2013 vykonali príslušníci HaZZ v okrese Trnava – celkom 19, 14-krát zasahovali príslušníci HaZZ v zásahovom obvode okresu Dunajská Streda a 13-krát v okrese Senica. Pri odstraňovaní následkov všetkých udalostí v uplynulom 28. týždni bolo použitých spolu 99 kusov hasičskej techniky a podieľalo sa na ňom celkom 251 príslušníkov HaZZ v pôsobnosti Trnavského kraja.

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign