Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 23. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Prehľad výjazdov príslušníkov HaZZ Trnavského kraja k udalostiam v 49. týždni roku 2012

159

HaZZ Trnava | IT | V Trnavskom kraji bolo v uplynulom 49. týždni roku 2012 zaznamenaných celkom 55 udalostí, čo je o 1 menej, ako v predchádzajúcom týždni. Z tohto počtu bolo najviac, a síce 28 výjazdov uskutočnených k dopravným nehodám, 16 výjazdov vykonali príslušníci HaZZ v uplynulom týždni k požiarom a 6 výjazdov k technickým zásahom. Pri týchto udalostiach bola usmrtená 1 osoba (pri dopravnej nehode v okrese Dunajská Streda). Zranených bolo spolu 38 osôb – všetky pri dopravných nehodách. V uplynulom týždni príslušníci HaZZ Trnavského kraja zachránili pri udalostiach celkom 97 osôb, z toho 96 osôb pri dopravných nehodách a 1 osobu pri technickom
zásahu.

Priame škody boli celkovo vyčíslené vo výške 13.265,- EUR a uchránené hodnoty vo výške 72.894,- EUR. Z celkovej výšky vyčíslených škôd 13.265,- EUR bolo najviac vyčíslených pri požiaroch v okrese Galanta, a síce 7.519,- EUR, v okrese Galanta boli zároveň vyčíslené aj najväčšie uchránené hodnoty, a to vo výške 35.352,- EUR.

Najviac zásahov v uplynulom 49. týždni roku 2012 – spolu 15, vykonali príslušníci HaZZ v okrese Trnava, 14-krát zasahovali príslušníci HaZZ v zásahovom obvode Galanta a 9-krát v okrese Senica.

Z celkového počtu 16 výjazdov k požiarom v uplynulom týždni bolo vykonaných najviac k požiarom dopravných prostriedkov cestnej dopravy – celkom 4, vyskytli sa tiež 2 požiare
rodinných domov.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign