Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 22. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Prehľad výjazdov príslušníkov HaZZ Trnavského kraja k udalostiam v 50. týždni roku 2012

Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave | IT |  V Trnavskom kraji bolo v uplynulom 50. týždni roku 2012 zaznamenaných celkom 61 udalostí, čo je o 6 viac, ako v predchádzajúcom týždni. Z tohto počtu bolo najviac, a síce 32 výjazdov uskutočnených k dopravným nehodám, 18 výjazdov vykonali príslušníci HaZZ v uplynulom týždni k požiarom a 8 výjazdov k technickým zásahom. Pri týchto udalostiach boli usmrtené 2 osoby (obe v okrese Hlohovec, z toho 1 pri dopravnej nehode a 1 pri technickom zásahu). Zranených bolo spolu 20 osôb – 19 pri dopravných nehodách a 1 pri požiari. V uplynulom týždni príslušníci HaZZ Trnavského kraja zachránili pri udalostiach celkom 44 osôb, z toho 43 osôb pri dopravných nehodách a 1 osobu pri požiari.

 

Okresy

požiare

dopravné nehody

technické zásahy

ekologické zásahy

planý poplach

cvičenia

Dunajská Streda

4

4

0

0

0

0

Galanta

4

8

1

1

0

0

Hlohovec

0

4

2

0

0

0

Piešťany

2

4

2

0

0

1

Senica

1

1

1

0

0

0

Skalica

1

4

1

0

0

1

Trnava

6

7

1

0

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Priame škody boli celkovo vyčíslené vo výške 16.489,- EUR a uchránené hodnoty vo výške 190.736,- EUR. Z celkovej výšky škôd 16.489,- EUR bolo najviac vyčíslených pri  požiaroch v okrese Dunajská Streda, a síce 6.473,- EUR, v okrese Dunajská Streda boli zároveň vyčíslené aj najväčšie uchránené hodnoty, a to vo výške 117.175,- EUR.

 

Najviac zásahov v uplynulom 50. týždni roku 2012 – spolu 14, vykonali príslušníci HaZZ v okresoch Trnava a Galanta, 9-krát zasahovali príslušníci HaZZ v zásahovom obvode Piešťany a 8-krát v okrese Dunajská Streda.

 

Z celkového počtu 18 výjazdov k požiarom v uplynulom týždni bolo vykonaných najviac k požiarom dopravných prostriedkov cestnej dopravy a požiarom kontajnerov na odpadky – celkom po 4, vyskytli sa tiež po 2 požiare rodinných domov a hál pre výrobu a služby.

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign