Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 26. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Prehľad výjazdov príslušníkov HaZZ Trnavského kraja k udalostiam v 7. týždni roku 2013

KR HaZZ Trnava |MM| V Trnavskom kraji bolo v uplynulom 7. týždni roku 2013 (v období od 11.2.2013 7:00 hod. do 18.2.2013 7:00 hod.) zaznamenaných celkom 53 udalostí, čo je o 14 udalostí viac, ako v predchádzajúcom týždni. Z tohto počtu bolo najviac, a síce po 22 výjazdov uskutočnených k technickým zásahom a dopravným nehodám, 9 výjazdov vykonali príslušníci HaZZ v uplynulom týždni k požiarom. Pri týchto udalostiach bola usmrtená 1 osoba (pri technickom zásahu – asistencii polícii pri otváraní bytu dňa 11.2.2013 v Holíči – okres Skalica). Zranených bolo spolu 17 osôb, z toho 16 pri dopravných nehodách a 1 pri technickom zásahu. V uplynulom týždni príslušníci HaZZ Trnavského kraja zachránili pri udalostiach celkom 37 osôb, z toho 36 pri dopravných nehodách a 1 osobu pri technickom zásahu.

 

                           Okres

Dunajská Streda

Galanta

Hlohovec

Piešťany

Senica

Skalica

Trnava

celý

kraj

 Druh udalosti

 Požiare

2

3

1

1

1

1

 

9

 Dopravné nehody

4

3

1

2

1

3

8

22

 Technické zásahy

4

2

2

2

8

1

3

22

 Ekologické zásahy

 

 

 

 

 

 

 

0

 Cvičenia

 

 

 

 

 

 

 

0

 Celkom

10

8

4

5

10

5

11

53

 

Najviac zásahov v uplynulom 7. týždni roku 2013 vykonali príslušníci HaZZ v okrese Trnava – spolu 11, 10-krát zasahovali príslušníci HaZZ v zásahových obvodoch okresov Dunajská Streda a Senica a 8-krát v okrese Galanta. Pri odstraňovaní následkov všetkých udalostí v uplynulom 7. týždni bolo použitých spolu 68 kusov hasičskej techniky a podieľalo sa na ňom celkom 205 príslušníkov HaZZ v pôsobnosti Trnavského kraja.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign