Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 23. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Prezentujte svoje fotografie na trnavskom FoTToFeste

159

Jiří Svoboda |MM|  Fotoklub Iris a Mesto Trnava Vás pozývajú na IV. ročník parkovej výstavy FoTToFest, ktorý sa uskutoční 8. júna 2013 o 13.00 hod v mestskom amfiteátri v Trnave.

 

Čo je trnavský FoTToFest?

  • Je to prehliadka fotografií v plenéri
  • Predstavenie amatérskej fotografie nielen z Trnavy a okolia
  • Možnosť pre všetkých amatérskych tvorcov, pokročilých aj začínajúcich, prezentovať svoje práce pred verejnosťou
  • Prehliadka štýlov, techník, autorských pohľadov, kreatívnych prístupov a tvorivých názorov
  • Príležitosť spoznať nových priateľov, šanca na výmenu skúseností a kontaktov
  • Priateľské stretnutie fotografov, fotoklubov a priaznivcov fotografie
  • Príjemný deň v areáli Mestského amfiteátra v Trnave

 

FoTToFest je podujatie bez registračných poplatkov pre účastníkov a voľným vstupom pre návštevníkov.

Pre vystavujúcich bude pripravená závesná sieť, na ktorú bude možné pripevniť fotografie prostredníctvom štipcov, spôn a pod. V žiadnom prípade nesmú byť na upevnenie použité klince!
Zarámované alebo ťažšie paspartované fotografie, ktoré by nevyhovovali nosnosti sietí, odporúčame umiestniť na stromy, plot alebo vlastné nosné prostriedky, napr. stojany.

Organizátori si vyhradzujú právo v opodstatnených prípadoch zamietnuť prezentáciu fotografií, ak sú tieto fotografie v rozpore so všeobecne platným etickým kódexom alebo v rozpore s platnou legislatívou SR.

 

Výstava je súťažnou prehliadkou. Každý  návštevník pri vstupe dostane jeden samolepiaci fotobod, ktorý môže prideliť ľubovoľnej vystavenej kolekcii otografií. Fotobody bude možné nalepiť na voľne zavesenú kartu účastníka a sú neprenosné. Autor s najväčším počtom fotobodov sa stane víťazom verejnosťou hodnotenej časti súťaže. Fotografie alebo fotografické cykly budú ďalej hodnotené odbornou porotou, zloženou z významných fotografov a výtvarných pedagógov.

Vyhlásenie výsledkov a odovzdávanie ocenení bude o 17.30 h.

 

Podujatie sa koná v exteriéri, teda je do istej miery závislé od počasia.  Pri náhlej zmene počasia organizátori doporučujú účastníkom mať pripravené primerané plastové obaly alebo igelity na ochranu svojich fotografií.

Bezplatné parkovanie je možné na parkovisku pred vchodom do amfiteátra.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign