Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 24. 8. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Pri dopravnej nehode v okr. Prievidza sa zranilo až 19 ľudí

159

KRPZ  Trenčín |MM| Včera po obede (22. januára asi o 13.10 hod.) došlo na ceste II/519 medzi Nitrianskym Pravnom a obcou Vyšehradné (v smere jazdy od Prievidze na Martin) v Prievidzskom okrese k vážnej dopravnej nehode.

Vodič autobusu zn. Karosa v dôsledku toho, že nesprávne obchádzal nákladné vozidlo továrenskej značky Mercedes s návesom, ktoré stálo na uvedenej ceste za Nitrianskym Pravnom pri pravom okraji vozovky a taktiež aj v dôsledku  neprispôsobenia rýchlosti jazdy svojim schopnostiam, poveternostným podmienkam stavu a povahe vozovky narazil prednou časťou do zadnej časti Mercedesu (viď foto). Vodič autobusu sa mal údajne vyhýbať oproti idúcemu osobnému vozidlu nezisteného evidenčného čísla a nezistenej značky.

 Týmto ohrozil ostatných účastníkov cestnej premávky a zvýšil všeobecné nebezpečenstvo, tak, že ľuďom vezúcim sa v autobuse bezprostredne hrozilo nebezpečenstvo ťažkej ujmy na zdraví. V autobuse sa v čase dopravnej nehody viezlo 24 cestujúcich. 55-ročná cestujúca z autobusu v dôsledku nehody utrpela zlomeninu predkolenia s doteraz presne nezistenou dobou liečby. Okrem nej sa zranilo 18 cestujúcich, ktorí pri nehode utrpeli rôzne zranenia s doteraz  presne nezistenou dobou liečby.  Dopravní policajti u vodičov alkohol nezistili.

Policajný vyšetrovateľ z Prievidze začal trestné stíhanie vo veci prečinu všeobecné nebezpečenstvo. Za tento skutok hrozí páchateľovi v prípade preukázania viny trest odňatia slobody v trvaní od dvoch do piatich rokov.

Príčina a miera zavinenia dopravnej nehody je naďalej v štádiu vyšetrovania.

 

Prievidzskí policajti žiadajú svedkov uvedenej dopravnej nehody, ktorí videli oproti idúce osobné vozidlo, ktorému sa údajne vyhýbal vodič Karosy a ktorí v tom čase šli po uvedenej ceste, aby sa prihlásili na Okresný dopravný inšpektorát v Prievidzi. Taktiež môžu akékoľvek informácie k tejto nehode  poskytnúť aj anonymne na policajnú linku 158, prípadne na telefónne číslo: 0961273501.


Fotogaléria k článku:

159
Autor: KRPZ
159
Autor: KRPZ

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
ariane | 24-03-2016 21:34:09
moje meno je Ariane DUCHAMP
Našiel som úsmev je vďaka Pani Bohuslav MONGNESS, že som dostal pôžičku 16000€ a dvaja z mojich kolegov boli tiež prijaté úvery od Pani Bohuslav MONGNESS bez akýchkoľvek ťažkostí so sadzbou 4% za Rok , to je pripravený v niekoľkých krajinách, ako je Francúzsko , Monako,nemecko, Belgicko, Švajčiarsko, Luxembursko , Kanada , Kanady, Slovenska, Španielska, Atď... navrhujem, aby ste sa nenechajte oklamať sami seba, či chcete skutočne podať žiadosť o peňažnú pôžičku pre váš projekt a iné. Publikovať túto správu, pretože Pani Bohuslav MONGNESS urobila mi dobrý pomocou tohto úveru. To je cez kamarátku som sa stretol tejto ženy úprimní a štedrí, že mi umožnil získať tento úver. Takže odporúčame vám kontaktovať a to bude vyhovovať vám za všetky služby, ktoré si vyžiadal.
Tu je jeho e-mailovú adresu: alexia.mongo9@gmail.com
Toto je vážne , joker upustiť

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign