Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 26. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Prvá pomoc a polícia očami detí

KR PZ Trnava | IT | Územný spolok Slovenského Červeného kríža v Trnave v spolupráci s Krajským riaditeľstvom Policajného zboru v Trnave organizujú II. ročník výtvarnej súťaže „Prvá pomoc a Polícia očami detí“. Na príprave a organizácii projektu sa podieľalo aj Trnavské osvetové stredisko. Finančné prostriedky na projekt boli poskytnuté z rozpočtových prostriedkov Obvodného úradu v Trnave na základe Uznesenia Rady vlády SR pre prevenciu kriminality.  Projekt je zameraný na prevenciu dopravnej nehodovosti, dôležitosť poskytnutia prvej pomoci a význam zložiek, ktoré dohliadajú na bezpečnosť na cestách a učia verejnosť poskytovať predlekársku prvú pomoc. Projekt prebiehal od 15. septembra do 15. novembra 2012 v okrese Trnava, Piešťany a Hlohovec v materských a základných školách, špeciálnych základných školách, základných umeleckých školách a v detských domovoch. Do projektu sa zapojilo 316 detí z 36-tich školských zariadení.

K vyhodnoteniu výtvarných prác bola zriadená odborná komisia z radov Územného spolku Slovenského Červeného kríža v Trnave, Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave a Trnavského osvetového strediska. Komisia určila poradie výtvarných prác v troch vekových kategóriách a určila aj ďalšie ocenenia, ktoré nájdete zverejnené na http://www.minv.sk/?aktuality_trnava&sprava=prva-pomoc-a-policia-ocami-deti-2012-bezpecne-na-cestach

Autorom ocenených výtvarných prác srdečne blahoželáme a zároveň ich pozývame na slávnostné otvorenie výstavy, prevzatie diplomov a vecných cien. Víťazom súťaže odovzdá ocenenia riaditeľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave a riaditeľka Územného spolku Slovenského Červeného kríža v Trnave dňa 14. decembra 2012 o 10.00 hod. v budove Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave, Kollárova č. 31, Trnava. Verejnosť si môže pozrieť výstavu od 14. decembra 2012 do konca januára 2013 v budove Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave. Organizátori projektu ďakujú všetkým účastníkom a spolupracujúcim subjektom, ktorí sa podieľali na úspešnej realizácii projektu. Ďakujeme všetkým pedagógom, rodičom a najmä deťom, ktoré vytvorili veľké množstvo veľmi pekných a hodnotných výtvarných prác. Ceníme si tvorivosť, zručnosť a šikovnosť, ktorá sa prejavila vo výtvarných prejavoch a v ktorých vyjadrili svoj vlastný, individuálny pohľad na Slovenský Červený kríž a Policajný zbor SR.

Na slávnostné otvorenie výstavy, prevzatie diplomov a vecných cien zároveň pozívame aj novinárov.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign