Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 22. 7. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Riešenie kalamitnej situácie s premnoženými komármi v Trnavskom kraji

TTSK |  Patrik Velšic, hovorca |MM|  Rada Centrálneho krízového fondu TTSK sa zaoberala situáciou s premnoženými komármi v povodiach riek Malý Dunaj a Morava na Žitnom ostrove a na Záhorí. CKF poskytne finančné prostriedky na riešenie kalamitnej situácie v premnožení komárov obciam, ktoré sú platnými členmi CKF. Sú to nasledovné obce: Ňárad, Sap, Topoľníky, Trhová Hradská,  Jurová, Galanta, Horné Saliby, Kráľov Brod, Holíč a Kátov. Príspevok CKF pre tieto obce bude predstavovať časť oprávnených a preukázateľne vynaložených nákladov do výšky max. 50 %. Rada CKF sa zaväzuje vyvinúť iniciatívu na získanie finančných zdrojov na riešenie tejto kalamitnej situácie z iných zdrojov. 

V zmysle Štatútu fondu čl. 9 ods. 5), môže byť obciam alebo mestám, ktoré neuhradili stanovený príspevok do fondu na základe rozhodnutia Rady fondu poskytnutá návratná bezúročná finančná pôžička z prostriedkov fondu, na odstránenie následkov tejto kalamitnej situácie, ak o to požiadajú. Sú to tieto obce: Horný Bar, Dolný Bar, Trstená na Ostrove, Gabčíkovo, Vojka nad Dunajom, Dobrohošť, Bodíky, Ohrady, Dolné Saliby, Dolný Chotár, Báč, Kyselica, Baka, Medveďov, Kľúčovec, Veľký Meder, Okoč, Jahodná, Dunajský Klátov, Baloň, Vrakúň, Čilizská Radvaň, Čierna Voda, Brodské, Gbely, Kopčany, Skalica, Adamov. 

Termín ďalšieho rokovania Rady bude stanovený po 10.6.2013. 

 

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign