Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 20. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Robert Szittay "Telá - Bodies"

159

TTSK |MM| Trnavský samosprávny kraj a Galéria Jána Koniarka v Trnave Vás pozýva na otvorenie výstavy diel Roberta Szittaya s názvom  "Telá - Bodies"

 


Miesto konania: Galéria Jána Koniarka v Trnave, Synagóga - Centrum súčasného umenia, Halenárska 2, Trnava
Kurátor výstavy: Mgr Ľuba Belohradská
Otvorenie výstavy: 6.8.2013 /utorok/ o 18.00 hod.
Trvanie výstavy: 6.8.2013 - 31.8.2013

 

Robert Szittay od svojich počiatočných výtvarných prejavov demonštroval jednoznačnú orientáciu na figurálne sochárstvo, čím sa vrámci svojej generácie stal chtiac-nechtiac reprezentantom "menšinového žánru" v konjukturálnej presile nových médií: inštalácií, videa a objektového utvárania sochy. Medzičasom sa obľuba sochárskych výrazových polôh ustálila a z "odpísaného" výtvarného média sa opäť stáva plnohodnotný výtvarný jazyk.

Mgr. Ľuba Belohradská

 

Mgr. art. Robert Szittay /1972/ - absolvent Katedry sochárstva z ateliéru prof. J. Jankoviča /1993 - 1996 a 1998 - 2001/
viac o autorovi - http://robertszittay.sk/

 

zdroj: www.gjk.sk


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign