Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 23. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Stropkovská hudobná liga sa hlási piatym ročníkom

159

GRAND STUDIO |MM| Stropkovská hudobná liga spozná v poradí svojho piateho víťaza. Názov kapely alebo meno sólového interpreta, ktorý sa pridá k Heľeniným očiam, So Fine, Atlantide a GAS, bude známy po finále, kde postúpi najlepšia osmička z desiatich základných kôl. Tie sa uskutočnia v hudobnom klube Holičstvo vo Svidníku.

Hudobná liga, ktorá bude prebiehať pod organizátorskou taktovkou reklamnej, produkčnej a umeleckej spoločnosti GRAND STUDIO, s.r.o., je súťaž autorskej tvorby hudobných interpretov bez žánrovej špecifikácie. Na mladých umelcov čaká desať základných kôl v termínoch: 27. – 28. 09., 11. – 12. 10., 25. – 26. 10. 08. – 09. 11. a 22. 11. – 23. 11. 2013. Uzávierka prihlášok je do 6. septembra 2013. Finále sa uskutoční na sklonku roka 2013 v Stropkove. Účastníci hudobnej ligy sa musia prihlásiť prihláškou - elektronickým formulárom, ktorú vyplnia na webovej stránke www.hudobnaliga.sk do vopred určeného a uverejneného termínu uzávierky. Na základných kolách získa interpret od poroty odporúčanie do finále, čo však automaticky neznamená postup. Členovia poroty totiž po záverečnom kole ešte raz prehodnotia všetky vystúpenia a až potom definitívne uzavrú zoznam finalistov. „Tento model sa nám osvedčil už v minulosti. Termín, ktorý by sme prihláseným interpretom vybrali my, by im nemusel vyhovovať a našou snahou je mladým hudobníkom vychádzať v ústrety. Kvôli tomu sme im dali na výber viacero dátumov, ktoré si potvrdia sami. Keďže prihláška do súťaže nie je podmienená zvukovou nahrávkou, nevieme posúdiť kvalitu jednotlivých účastníkov. Z toho dôvodu bude porota definitívny zoznam finalistov kreovať až po poslednom vystúpení, čo sa nám zdá voči všetkým maximálne férové,“ vysvetľoval Ľubomír Sluk, riaditeľ súťaže.

Na víťaza čaká nahrávanie v profesionálnom štúdiu, videoklip, webová stránka, PR servis, vecné hudobné ceny, účinkovanie na partnerských podujatiach, festivaloch a pod., nasadenie do partnerských rádií a siete jukeboxov. Bonusom je Cena poroty, vďaka ktorej získa finalista (nemusí to byť víťaz) možnosť nahrať singel v zmluvnom profesionálnom nahrávacom štúdiu. „Hoci to v podmienkach pre minulý ročník nebolo uvedené, každému z finalistov sme umožnili v štúdiu Leon Art v Bardejove nahrať singel. Ak sa chce interpret presadiť, musí mať k dispozícii nahrávku v profesionálnej kvalite. Iba takto potom môže osloviť rádia alebo až vtedy má význam natáčať videoklip. Našou snahou je podať muzikantom pomocnú ruku, no záležať už bude na nich, ako pevne sa jej svojim prístupom chytia,“ uviedol Ľ. Sluk.

Prihláška do súťaže:

http://www.stropkovskahudobnaliga.sk/sk/prihlaska-do-sutaze/

 

Video k prihláseniu do súťaže:

http://youtu.be/7U0MckZrcXs

 

Propozície k súťaži:

http://www.stropkovskahudobnaliga.sk/sk/propozicie/

 

Pravidlá súťaže:

http://www.stropkovskahudobnaliga.sk/sk/pravidla-sutaze/

 

Plagáty na stiahnutie:

http://www.stropkovskahudobnaliga.sk/sk/na-stiahnutie/plagaty/

 

Organizátori a kontakty:

http://www.stropkovskahudobnaliga.sk/sk/kontaktujte-nas/


Fotogaléria k článku:

159
Autor: Zdroj: GRAND STUDIO
159
Autor: Zdroj: GRAND STUDIO

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign