Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 22. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Svidnícky TUNING ZRAZ opäť pomohol chorým deťom

159

GRAND STUDIO |MM| Konateľ spoločnosti GRAND STUDIO, s.r.o. Ľubomír Sluk a konateľ spoločnosti TUNING ZRAZ, s.r.o. Marek Biskup odovzdali do rúk primára detského oddelenia Nemocnice arm. gen. L. Svobodu, n. o. vo Svidníku Viliama Revického a riaditeľa nemocnice Petra Petruša tri inhalátory značky PARI, ktoré fungujú na princípe tvorby jemného aerosólu inhalovaných liekov zlepšujúcich odstránenie hustého hlienu pri rôznych zápalových ochoreniach dýchacích ciest u detí. Ochorenia dýchacích ciest patria medzi najčastejšie diagnózy, pre ktoré sú deti hospitalizované. Vzhľadom na malé priemery dýchacích ciest môže hustý hlien spôsobiť závažné komplikácie ich upchatím. „Sme radi, že sa z našich stretnutí stáva tradícia a dnes sa pri rovnakej príležitosti stretávame už štvrtýkrát. Môžem vám sľúbiť, že aj o rok budeme myslieť na vašich malých pacientov a pokúsime sa vyzbierať opäť nejakú zaujímavú sumu, vďaka ktorej vám pomôžeme pri zakúpení ďalšieho potrebného prístroja,“ prihovoril sa personálu detského oddelenia Ľ. Sluk.

Pripomenieme, že verejná zbierka sa konala v rámci súťaže Miss TUNING 2012 a zapojilo sa do nej všetkých desať finalistiek. Pred finálovým vrcholom bola vyhlásená súťaž o titul Miss TUNING Sympatia. O jeho majiteľke rozhodli návštevníci zrazu poukázaním dobrovoľnej hotovosti „na účet“ ktorejkoľvek z mladých krások. S najvyššou sumu sa spomedzi motoristických nadšencov vrátila Darina Ondriová.„Tento rok to mali dievčatá kvôli nepríjemnému počasiu naozaj náročné, ale vážime si, že aj napriek chladu vyšli medzi návštevníkov zrazu a pomohli tejto dobrej vec. V mene organizátorov sa chcem zároveň poďakovať všetkým účastníkom zrazu, ktorí prispeli na zbierku, lebo práve vďaka ich veľkorysosti sme mohli pomôcť pacientom detského oddelenia k ich skorému uzdraveniu,“ zdôraznil Ľ. Sluk.


Fotogaléria k článku:

159
Autor: GRAND STUDIO

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign