Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 23. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Uzávierka ciest I/50 a I/66 v intraviláne mesta Zvolen- križovatka ulíc Lučenecká cesta a Neresnická cesta

KRPZ Banská Bystrica |MM| V súvislosti s uzávierkou ciest I/50 a I/66 v intraviláne mesta Zvolen - križovatka ulíc Lučenecká cesta a Neresnická cesta, bude cestná premávka presmerovaná na obchádzkovú trasu, ktorá bude usmernená prenosným dopravným značením.

Doba uzávierky je plánovaná na ceste I/50 od 24. novembra 2012 do 25. septembra 2013, na ceste I/66 od 1. decembra 2012 do 25. septembra 2013.

Dôvodom uzávierky ciest je výstavba mimoúrovňovej križovatky a výstavba mostných objektov v rámci realizovanej stavby „I/50 Zvolen, Pustý Hrad – Neresnica III. etapa“.

Vodičov motorových vozidiel žiadame,  aby použili (pokiaľ to bude možné) náhradné cestné komunikácie, aby sa nevytvárali kolóny a nevznikali kolízne situácie. Taktiež prosíme vodičov, aby počas realizácie predmetnej stavby, boli ohľaduplní a tolerantní ku všetkým účastníkom cestnej premávky.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign