Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 22. 7. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Verejné prerokovanie Konceptu Územného plánu regiónu TTSK

159

TTSK |MM| Trnavský samosprávny kraj ako orgán územného plánovania obstaráva Územný plán regiónu Trnavského samosprávneho kraja. Verejné prerokovanie Konceptu s výkladom spracovateľa Konceptu Územného plánu regiónu Trnavského samosprávneho kraja sa uskutočnilo  11.3.2013 pre obce a mestá TTSK a pre zainteresované orgány a organizácie, fyzické a právnické osoby a širokú verejnosť  v zasadačke Obvodného úradu Trnava.

Ďalšie prerokovanie sa konalo 18. marca 2013 na Úrade TTSK pre pozvaných poslancov TTSK a zamestnancov úradu. Rokovania sa zúčastnil predseda TTSK Tibor Mikuš a riaditeľ Úradu TTSK Dušan Guťan.

 Komplexná dokumentácia Konceptu Územného plánu regiónu TTSK je zverejnená na internetovej stránke Úradu TTSK http://www.trnava-vuc.sk/sk/uzemne planovanie/pripravovany-novy-uzemny-plan-regionu-ttsk a zároveň je dokumentácia k dispozícii na Úrade TTSK, na odbore územného plánovania a životného prostredia, Starohájska 10, 917 01 Trnava (kontaktná osoba Ing. Oľga Sersenová, č. t. 033/55 59 560).

Pripomienky je možné zaslať v termíne do 26.03.2013 alebo do 30 dní od písomného doručenia oznámenia na adresu: Úrad Trnavského samosprávneho kraja, Odbor územného plánovania a životného prostredia, Starohájska 10, 917 01 Trnava.


Fotogaléria k článku:

159
Autor: TTSK
159
Autor: TTSK
159
Autor: TTSK

Zobraziť všetky fotografie
159
Autor: TTSK
159
Autor: TTSK
159
Autor: TTSK

159
Autor: TTSK

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign