Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 25. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Vrtuľníkoví záchranári pripravili výtvarnú súťaž pre deti

159 ilustračná fotografia

AIR - TRANSPORT EUROPE |MM| Veľkú celoslovenskú výtvarnú súťaž pre deti z materských škôl a deti I. stupňa základných škôl vyhlásili vrtuľníkoví záchranári z Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby AIR - TRANSPORT EUROPE. Výtvarná súťaž „Ukáž svoje umenie a nakresli vrtuľníkových záchranárov v akcii!“ je určená nielen malým i veľkým fanúšikom leteckých záchranárov, ale môže byť pre mnohých prvým veľkým krokom do sveta leteckej záchrany. Úlohou súťažiacich je nakresliť obrázok na tému „Vrtuľníkoví záchranári v akcii“ a s pomocou rodičov zaslať elektronickú kópiu obrázku cez webovú stránku lzs.ate.sk. V prípade spoločnej triednej prihlášky prihlasuje a posiela obrázky zodpovedný pedagóg. Pre výhercov a ich rodičov je pripravená prehliadka stanice Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby, pričom takúto prehliadku môžu vyhrať aj celé triedy! Vďaka svojim kresbám sa tak deti budú môcť stretnúť s pilotom, lekárom i záchranárom, zblízka si pozrieť aj samotný vrtuľník. Vyhrať môžu aj originálne darčeky s motívom helikoptéry od leteckých záchranárov z ATE e-shopu. 

Ako na to?                                                                                                                                                                                        

Do súťaže sa môžu zapojiť deti individuálne alebo ako triedy spoločne v nasledujúcich kategóriách:

Kategória 1 : Jednotlivci vo veku do 6 rokov                                                                             

Kategória 2:  Jednotlivci, žiaci 1. stupňa ZŠ                                                                                                                   

Kategória 3: Skupiny, triedy materských škôl na území SR                                                               

Kategória 4: Skupiny, triedy 1. stupňa ZŠ na území SR

Obrázky môžu zasielať od 14. januára 2013 do 3. februára 2013 prostredníctvom prihlasovacieho formulára na lzs.ate.sk.

O výhercoch rozhodne verejné on-line hlasovanie v období od 5. februára 2013 do 10. marca 2013.

Štatút súťaže bude umiestnený na stránke lzs.ate.sk/sutaz

AIR - TRANSPORT EUROPE, spol. s r.o. (ATE) prevádzkuje Vrtuľníkovú záchrannú zdravotnú službu v siedmich operačných strediskách na Slovensku.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign