Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 26. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Výjazdy v súvislosti s povodňovou situáciou

KR HaZZ Trnava |MM|  V súvislosti s povodňovou situáciou sme počas včerajšieho dňa zaznamenali iba dva výjazdy (viď. nasledovná tabuľka):

 

dátum

čas výjazdu

okres

obec/ulica

zasahovali

technika

počet príslušníkov

činnosť

čas návratu

3.4.2013

8:04

GA

Horné Saliby

HS Galanta

Kia Sportage + VK čerpadlo

2

čerpanie vody z miestnej komunikácie

3.4.2013 o 14:53 hod.

3.4.2013

8:37

DS

Veľký Meder, Lastovičková ul.

HS Veľký Meder

CAS32 T815

2

čerpanie vody z miestnej komunikácie

3.4.2013 o 09:33 hod.

 

V zmysle Rozkazu prezidenta HaZZ na zabezpečenie úloh zboru súvisiacich s očakávanými poveternostnými a hydrologickými podmienkami na území SR, a teda aj Trnavského kraja je od 2. apríla 2013 až do odvolania na 11 hasičských staniciach v Trnavskom kraji v súčasnej dobe v službe 82 príslušníkov (100%-né stavy slúžiacich zmien) a ďalších 41 príslušníkov (50% ďalšej zmeny) má služobnú pohotovosť s možnosťou použitia mobilných prostriedkov spojenia. V rámci HaZZ Trnavského kraja máme k dispozícii 5 kusov veľkokapacitných čerpadiel (2 x Galanta, 1 x Trnava, 1 x Dunajská Streda, 1 x Senica), 13 kusov záchranných člnov na podvozkoch a 40 kusov plávajúcich a kalových čerpadiel.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign