Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 23. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Výstava Prvá pomoc a polícia očami detí sa presťahovala do Piešťan

KRPZ Trnava |MM| Územný spolok Slovenského Červeného kríža v Trnave v spolupráci s Krajským riaditeľstvom Policajného zboru v Trnave organizovali II. ročník výtvarnej súťaže „Prvá pomoc a polícia očami detí“. Na príprave a organizácii projektu sa podieľalo aj Trnavské osvetové stredisko. Finančné prostriedky na projekt boli poskytnuté z rozpočtových prostriedkov Obvodného úradu v Trnave na základe Uznesenia Rady vlády SR pre prevenciu kriminality.  Projekt je zameraný na prevenciu dopravnej nehodovosti, dôležitosť poskytnutia prvej pomoci a význam zložiek, ktoré dohliadajú na bezpečnosť na cestách a učia verejnosť poskytovať predlekársku prvú pomoc. Projekt prebiehal od 15. septembra do 15. novembra 2012 v okrese Trnava, Piešťany a Hlohovec v materských a základných školách, špeciálnych školách, základných umeleckých školách a v detských domovoch. Do projektu sa zapojilo 316 detí z 36-tich školských zariadení. K vyhodnoteniu výtvarných prác bola zriadená odborná komisia z radov Územného spolku Slovenského Červeného kríža v Trnave, Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave a Trnavského osvetového strediska. Komisia určila poradie výtvarných prác v troch vekových kategóriách a určila aj ďalšie ocenenia, ktoré nájdete zverejnené na http://www.minv.sk/?aktuality_trnava&sprava=prva-pomoc-a-policia-ocami-deti-2012-bezpecne-na-cestach

 

Od začiatku februára do 28. februára bude výstava  nainštalovaná v Centre voľného času Ahoj, na Teplickej 83, v Piešťanoch. Verejnosť srdečne pozývame na prehliadku výtvarných prác!


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign