Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 20. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Workshop Galanta

159

TTSK  |MM|  Pokračovaním plánovaných úloh a aktivít v rámci projektu "Trnavský kraj - región pre všetkých" bol v poradí už tretí odborný workshop, ktorý sa konal 26. júna v priestoroch Hotela Galanta. Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou a jeho cieľom je komplexné vytvorenie podmienok pre rozvoj cestovného ruchu na území Trnavského samosprávneho kraja.

Hlavnou témou seminára bolo Predstavenie projektu a výstupov a cestovný ruch v okrese Galanta. Pozvanie na workshop prijali zástupcovia škôl, rekreačných a ubytovacích zariadení, združení cestovného ruchu, občianskych združení, ako aj predstavitelia politického a verejného života v rámci okresu Galanta.

 „Chcel by som poďakovať, že ste si vybrali na stretnutie mesto Galanta, ktoré nie je až tak známe turistickým ruchom, ale naším cieľom je, aby sa cestovný ruch oživil a naše pekné mesto a okolie navštívilo čo najviac ľudí. Pevne verím, že toto pracovné rokovanie prinesie aj určité podnety a dúfam, že si po stretnutí nájdete čas a pozriete si naše mesto a ponesiete dobrý chýr o ňom, ako i o našej ústretovosti a priateľstve,“ povedal vo svojom príhovore Ladislav Maťašovský, primátor mesta Galanta.

Pracovný seminár zorganizoval Odbor podpory podnikania a cestovného ruchu Trnavského samosprávneho kraja v spolupráci s Klastrom cestovného ruchu - západné Slovensko a Agentúrou regionálneho rozvoja Trnavského samosprávneho kraja v rámci Regionálneho operačného programu, Opatrenie 3.2b Podpora a rozvoj infraštruktúry cestovného ruchu - neinvestičné aktivity.

„V súčasnosti pripravujeme založenie Krajskej organizácie cestovného ruchu a predpokladáme, žeby táto organizácia mohla vzniknúť niekedy na jeseň a zároveň vtedy aj začať svoju činnosť. Radi by sme prostredníctvom tejto inštitúcie podporili, aj finančne, aj odborne, aktivity na celom území kraja,“ povedal na margo rozvoja cestovného ruchu v regióne Marián Cipár, riaditeľ Sekcie regionálneho rozvoja TTSK.

Nasledujúci workshop sa uskutoční začiatkom jesene v Hlohovci.


Fotogaléria k článku:

159
Autor: Ľubica Pélyová
159
Autor: Ľubica Pélyová
159
Autor: Ľubica Pélyová

Zobraziť všetky fotografie
159
Autor: Ľubica Pélyová
159
Autor: Ľubica Pélyová
159
Autor: Ľubica Pélyová

159
Autor: Ľubica Pélyová
159
Autor: Ľubica Pélyová
159
Autor: Ľubica Pélyová

159
Autor: Ľubica Pélyová
159
Autor: Ľubica Pélyová
159
Autor: Ľubica Pélyová

159
Autor: Ľubica Pélyová
159
Autor: Ľubica Pélyová
159
Autor: Ľubica Pélyová

159
Autor: Ľubica Pélyová
159
Autor: Ľubica Pélyová
159
Autor: Ľubica Pélyová


Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign