Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 22. 7. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

XVII. ročník krajskej súťaže v hasičskom športe – Galanta 2013

159

KR HaZZ Trnava |MM|  Vo štvrtok 23. mája 2013 sa v priestoroch hasičskej stanice v Galante a futbalového štadióna FC Slovan v Galante uskutočnil v poradí už XVII. ročník krajskej súťaže v hasičskom športe. Uvedenej krajskej súťaže sa v zmysle interných predpisov HaZZ zúčastnilo sedem súťažných družstiev, z toho šesť družstiev z každého okresného riaditeľstva HaZZ Trnavského kraja a družstvo ZHÚ SE-EBO Jaslovské Bohunice. Súťaž slávnostne otvoril riaditeľ KR HaZZ v Trnave pplk. JUDr. Vojtech Valkovič, ktorý privítal pozvaných hostí, členov súťažných družstiev, rozhodcov, organizátorov a pomocný personál.

 

V súťaži dvojboj jednotlivcov jednoznačne zvíťazil v konkurencii 64 súťažiacich reprezentant SR v hasičskom športe a člen súťažného družstva OR HaZZ v Senici Jakub Pavelka s časom 34,19 s., pričom vo výstupe do štvrtého podlažia cvičnej veže dosiahol čas 16,35 s a v behu na 100 m cez prekážky 17,84 s. Druhé miesto s výsledným časom 36,94 s obsadil jeho kolega zo súťažného družstva Michal Velický a na bronzovej pozícii sa umiestnil časom 38,70 s Branislav Široký z družstva ZHÚ SE-EBO Jaslovské Bohunice. V súťaži družstiev obhájilo minuloročné prvenstvo súťažné družstvo zo ZHÚ SE-EBO Jaslovské Bohunice, pričom o svojom triumfe rozhodlo v poslednej kráľovskej disciplíne – požiarnom útoku, po ktorom odsunulo dovtedy vedúce súťažné družstvo z OR HaZZ v Senici na druhú priečku, takmer navlas rovnakým spôsobom ako na minuloročnej súťaži. Tretie miesto si vybojovalo domáce súťažné družstvo OR HaZZ v Galante. Na slávnostnom ukončení tohto ročníka krajskej súťaže v hasičskom športe boli uvedení jednotlivci a súťažné družstvá dekorované riaditeľom KR HaZZ v Trnave, pričom najúspešnejšie súťažné družstvo zo ZHÚ SE-EBO Jaslovské Bohunice automaticky postupuje na Majstrovstvá SR v hasičskom športe, ktoré sa tento rok uskutočnia v dňoch 26. a 27. júna 2013 v Košiciach. Dvaja najlepší jednotlivci z OR HaZZ v Senici si na svoju prípadnú účasť na týchto majstrovstvách počkajú až do zosumarizovania výsledkov všetkých krajských súťaží.

 

 


Fotogaléria k článku:

159
Autor: KR HaZZ
159
Autor: KR HaZZ
159
Autor: KR HaZZ

Zobraziť všetky fotografie
159
Autor: KR HaZZ
159
Autor: KR HaZZ

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign