Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 22. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Z resocializačného zariadenia ušli piati chlapci

159 Aleš SZABÓ

KRPZ Banská Bystrica |MM| Polícia vo Zvolene sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu  pri pátraní po nezvestných:

- 16 ročnom Dávidovi GRÁČOVI z Banskej Bystrice,

- 17 ročnomLukášovi PAPCÚNOVI z Banskej Bystrice,

- 16 ročnomJakubovi Jozefovi KRAKOVSKOM  z Prešova,

-16 ročnomJurajovi KAPASNOM z Bratislavy – Petržalky,

- 17 ročnomAlešovi  SZABÓOVI z Prešova.   

V pondelok (21.1.) prijala polícia vo Zvolene  oznámenie, že z resocializačného zariadenia  Návrat  -  Kráľová pri Zvolene, okolo 13.00 hodine, ušli spoločne piati chlapci, ktorí  sa  liečili  z drogovej závislosti.

 

Dávid GRÁČ– ušiel už druhý krát, je závislý na drogách (pervitíne) a už bol aj súdne trestaný. Je štíhlej postavy, má oválnu tvár, hnedé oči, čierne na  krátko  ostrihané  vlasy,  na ľavej ruke pri palci má vytetovanú  hviezdu, vysoký  je  približne  170  centimetrov.

 

Lukáš PAPCÚN- užíval hlavne alkohol, ale aj drogy.  Je  zavalitej postavy, má oválnu tvár, modré oči, blond vlasy na krátko ostrihané, vysoký  je  približne 180  centimetrov, pri chôdzi je naklonený dopredu.     

 

Jakub Jozef KRAKOVSKÝ– ušiel už druhý krát, užíval  drogy (marihuanu).  Je štíhlej postavy, má oválnu tvár, hnedé oči, čierne na krátko ostrihané  vlasy, dlhé  3 - 4 cm, vysoký je približne 180 centimetrov.  

 

Juraj KAPASNÝ- užíval  drogy (marihuanu aj pervitín). Je  štíhlej  postavy,  má oválnu tvár, tmavozelené oči, hnedé vlasy na krátko ostrihané, vysoký je približne 175 centimetrov.

 

Aleš SZABÓ– ušiel už druhý krát, užíval hlavne alkohol, ale aj drogy (marihuanu). Je štíhlej postavy, má oválnu tvár, tmavohnedé oči, blond  vlasy na krátko ostrihané, vysoký je približne 165 centimetrov, má kolísavú chôdzu. 

 

Nikto z chlapcov by  nemal mať u seba mobilný  telefón, peniaze,  ani  iné cennosti.  Všetci nezvestní chlapci sú mladiství a podrobujú sa ochrannému liečeniu z drogovej, prípadne alkoholickej závislosti, na základe rozhodnutia súdu.

          Žiadame občanov, ak majú o nezvestných chlapcoch akékoľvek informácie, ktoré by nám mohli pomôcť  pri ich  vypátraní,  aby ich oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, alebo na linku tiesňového volania č. 158.

 

----------------------------------------

AKTUALIZOVANÉ 25.01.2013

KRPZ Banská Bystrica | Vo štvrtok (24.1.) polícia v Bratislave vypátrala Jakuba Jozefa KRAKOVSKÉHO, ktorýušiel zo zariadenia už druhý krát. Vypátraného chlapca si prevzal zamestnanec zariadenia.

 

Po ostatných štyroch chlapcoch stále pátrame.


Fotogaléria k článku:

159 Dávid GRÁČ
Autor: KRPZ
Popis: Dávid GRÁČ
159 Juraj KAPASNÝ
Autor: KRPZ
Popis: Juraj KAPASNÝ
159 Jakub Jozef KRAKOVSKÝ
Autor: KRPZ
Popis: Jakub Jozef KRAKOVSKÝ

Zobraziť všetky fotografie
159 Lukáš PAPCÚN
Autor: KRPZ
Popis: Lukáš PAPCÚN

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign